top of page

Často kladené otázky

Ponúkame Vám najčastejšie kladené otázky. V prípade, že ste nenašli odpoveď na Vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať +421 944 704 044 , alebo nám môžete Vašu otázku zaslať prostredníctvom emailu: info@dekori.sk .

Ako si môžem rezervovať / objednať dekorácie a doplnky na prenájom?

Vyberte si konkrétny produkt v katalógu. V košíku uveďte potrebný počet kusov a pokračujte v rezervácií, kde uvediete všetky potrebné údaje k spracovaniu Vašej objednávky. 

Na ako dlho si môžem prenajať dekorácie doplnky z katalógu?

Uvedená cena prenájmu platí na dobu prenájmu maximálne 4 dni a to vrátane dňa vyzdvihnutia a dňa vrátenia prenajatých veci. V prípade služby Komfort SK platí cena prenájmu na dobu maximálne 7 dní a to vrátane dňa odoslania prenajatých veci na odberné 

miesto k Vám a dňa vrátenia prenajatých veci na odberné miesto späť k nám. 

Kde si môžem vyzdvihnúť dekorácie a doplnky na prenájom?

Miesto vyzdvihnutia / vrátenia prenajatých veci (Meeting Point):

 Námestie SNP 108/5, 900 31 Stupava (pondelok - piatok, iba v dohodnutý čas).

Posielate dekorácie a doplnky na prenájom cez kuriéra?

Ponúkame službu Komfort SK. Službu zabezpečujeme prostredníctvom našich zmluvných prepravcov. Služba Komfort SK ponuka vyzdvihnutie a vrátenie prenajatých veci na odberných miestach v rámci celého Slovenska. Informáciu o možnosti zaslania produktu cez prepravcov nájdete v popise každého produktu.

Viete mi doručiť a postaviť slávobránu na mieste konania svadby?

Ponúkame službu Komfort maxi. Služba Komfort maxi je určená pre Váš maximálny komfort. Zahŕňa kompletný servis - prenájom, prepravu a realizáciu. Služba je možná len v rámci Bratislavského kraja.

Ako môžem zaplatiť za prenájom?

Po odoslaní Vašej objednávky / rezervácie, overíme dostupnosť prenájmu produktov na Vami zvolený termín a budeme Vás kontaktovať. Platba za prenájom bude realizovaná bankovým prevodom. Rezervácia bude záväzná až po uhradení zálohy, alebo celkovej ceny za prenájom / služby a vratnej kaucie.

Čo je minimálna celková cena prenájmu?

Poskytujeme prenájom v minimálnej celkovej cene nad

50 €. V prípade, že hodnota prenajatých veci bude nižšia ako minimálna celková cena prenájmu, bude zákazníkovi účtovaná cena prenájmu 50 €. 

Čo je vratná kaucia a kedy mi bude vrátená späť?

Vratná kaucia nie je súčasťou ceny prenájmu. Cena vratnej kaucie sa určuje individuálne na každú objednávku zvlášť. Vratná kaucia slúži pre prípad možného poškodenia prenajatých veci. Vratná kaucia sa vracia späť na účet zákazníka maximálne do 15 pracovných dni od termínu odovzdania (vrátenia) prenajatých veci.

Ako mám vrátiť prenajaté veci?

Veci na prenájom balíme vždy tak aby sa nepoškodili pri manipulácií a preprave. Žiadame zákazníkov, aby následne zabalili a odovzdali prenajaté veci v rovnakých obaloch v akých si prenajaté veci prevzali od nás.

bottom of page